Моуриньо: Съдията нямаше добър ден
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо сподели мнение за мача със Саутхемптън от 21-я кръг на Висшата лига на Англия, който завърши при резултат 0:0.
"Мисля, че това не е най-добрият ден за съдия Крейг Поусън, защото това е фантастичен рефер, един от най-добрите в Европа. Ние изпуснахме своите моменти, но аз съм недоволен именно от не отсъдената дузпа, а не от съдийството на Поусън. Като цяло Крейг работи добре днес. Доволен съм от отношението на играчите, тяхното старание. Създадохме достатъчно положения, за да победим", заяви Моуриньо.
- Фенербахче готви офанзива за Маркус Рашфорд
- Манчестър Юнайтед е готов да плати освобождаващата клауза за испански талант
- Лени Йоро: Манчестър Юнайтед има всичко необходимо, за да стане шампион
- Манчестър Юнайтед проучва възможността да привлече Майлс Люис-Скели
- 15-годишен талант постави рекорд за най-млад дебютант в историята на Манчестър Юнайтед
- Манчестър Юнайтед направи обрат срещу Атлетико с два гола на Мбемо
- Манчестър Юнайтед набеляза Люис Хол, но Нюкасъл отказва да го продава
- Рене Мюленстен: Манчестър Юнайтед не бива да продава прибързано Маркъс Рашфорд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]