Пардю обясни с какво Моуриньо превъзхожда Гуардиола
Мениджърът на УБА Алън Пардю изрази мнение, че във футбола няма по-силен специалист в умението да печели трофеи от наставника на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо.
"Жозе и аз искаме да побеждаваме с 4:0, играейки ярък футбол. Понякога не може да се получи това и тогава търсите способ да победите. Това е нещо, което той прави най-добре от когото и да е, включително и от Гуардиола. Той печели големите трофеи", заяви Пардю.
- Революция във футбола? В Англия обмислят мениджърите да искат VAR проверки
- Брайън Робсън посочи двама играчи за Манчестър Юнайтед
- Гари Невил: Юнайтед се връща в Шампионска лига
- Романо сподели кой може да е следващият постоянен мениджър на Ман Юнайтед
- Бруно Фернандеш: Важното е, че взехме трите точки
- Нюкасъл ще отстъпи и на Ман Юнайтед у дома
- Карик: Това е голяма крачка за Манчестър Юнайтед
- Гласнер: Това не бе дузпа, нарушението бе извън наказателното поле
222
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]