Карагър не е съгласен с Клоп
Бившият защитник на Ливърпул Джейми Карагър заяви, че реферът Крейг Поусън правилно е отсъдил дузпа в полза на Евертън по време на неделното дерби. След мача наставникът на "червените" Юрген Клоп даде огнено интервю, в което изрази недоумение относно решението на Поусън да отсъди дузпа.
Карагър, като експерт на Скай Спортс, не е съгласен с доводите на немеца. Според Джейми, Деян Ловрен е постъпил глупаво, влизайки в контакт с играча на Евертън.
"Клоп е много ядосан и мога да го разбера, но това бе справедлива дузпа. Какво въобще си мислеше Ловрен при тази ситуация? Много говорят, че са забелязали само незначителен контакт, но това не значи, че не е имало дузпа. Калвърт-Люин почувства докосването на Ловрен и веднага падна. Но за какво въобще Ловрен разви такава скорост, когато съперникът отиваше към флагчето за корнер? Това е много глупава постъпка от негова страна", заяви Карагър.
- Екитике претърпя операция, чакат го месеци извън терена
- Ливърпул у дома ще надделее над Палас
- Слот остава начело на Ливърпул и през следващия сезон
- Ливърпул следи Коло Муани, Ювентус готов да действа бързо
- Ливърпул набеляза Диоманде за заместник на Салах, преговорите вече текат
- Джоунс и Макалистър могат да напуснат Ливърпул през лятото
- Ван Дайк: Салах ще бъде ключов до края на сезона
- Собослай: Виждам бъдещето си в Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]