Тони Пюлис може да оглави Суонзи
Суонзи обмисля да назначи Тони Пюлис на поста мениджър на отбора. В края на ноември специалистът завърши пребиваването си в УБА, с който той избегна изпадане в по-долна дивизия. Сега аналогична задача може да се постави стои пред Тони и в Суонзи.
Сегашният наставник на "лебедите" Пол Клемънт се намира на границата на уволнението от клуба. Освен неутешителните резултати, мениджърът има вина и за токсичната атмосфера в съблекалнята, където през миналата седмица почти се стигна до бой между играчите.
Както твърдят източници, босовете на Суонзи не се смущават от прекалено отбранителния стил на игра на Пюлис. Американските собственици се опасяват от изпадане на тима, за това са готови да предприемат най-решителни мерки.
- Нотингам Форест брутално се отнесъл при уволнението на Витор Перейра
- Челси договори личните условия с Пеп Чавария
- Тотнъм се разбра с Нюкасъл за рекорден трансфер на Сандро Тонали
- Челси официално привлече Марко Палестра от Аталанта
- Оливер Гласнер е новият мениджър на Нотингам Форест
- УЕФА глоби Нюкасъл с над 6 милиона евро за нарушения на финансовите правила
- Ливърпул влиза в битка с Арсенал и Манчестър Юнайтед за Каишу Сано
- Ливърпул официално привлече Жереми Жаке от Рен
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]