Арсенал няма да продава Уолкът през зимата
Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер заяви, че няма да позволи на крилото Тио Уолкът да напусне клуба през януари. Англичанинът е рядък гост на футболния терен през този сезон, което заплашва мястото му в националния отбор на страната и поставя под заплаха участието му на финалите на Мондиал 2018.
Това доведе до поява на слухове, че играчът обмисля да напусне "Емирейтс" през зимата, в търсене на повече игрова практика в друг клуб.
Венгер обаче отрано пресече намеренията на Уолкът.
"Той упорито работи над завръщането си в строя, тъй като преди няколко седмици се разболя. Изглежда много добре на тренировките. Означава ли, че ще го запазя през януари? Да", заяви Венгер.
- Джон Тери сравни 16-годишния талант на Арсенал с Лионел Меси
- Гуардиола не се предава: Битката за титлата още не е приключила
- Артета е възхитен от 16-годишния герой на Арсенал Макс Доуман
- Грандове от Висшата лига следят десния бек на Брентфорд Кайоде
- 16-годишният Макс Доуман влезе в историята на Висшата лига
- Арсенал изтръгна късна победа срещу Евертън и се доближи до титлата
- Гуардиола: Надпреварата ще приключи, ако не победим Уест Хeм
- Арсенал започна преговори с Деклан Райс за нов договор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]