Азар: Рискувах и вкарах (видео)
Полузащитникът на Челси Еден Азар сподели мнение за домашната победа над Нюкасъл с 3:1 в мач от 15-я кръг на Висшата лига на Англия.
"Хубаво е, че се получи да обърнем резултата, но на "Бридж" нямаме право първи да допускаме гол, така че над това трябва да се работи. Първите 10-15 минути не всичко се получаваше, но реагирахме, а това е хубаво. Трябва повече да вкарваме, защото създадохме много положения. Но в крайна сметка победихме. Трябва да кажа, че съперникът разполага с отличен вратар, който правеше спасявания в много важни моменти. Що се отнася до дузпата, когато държа топката в ръка, аз се питам, къде да стрелям. Знаех, че вратарят ще се хвърли и за това се постарах да стрелям в центъра, вкарах, така че всичко е добре. Рискувах, но вкарах. Във футбола се налага да рискуваш", заяви Азар.
- Глобиха Челси със 150 000 паунда
- Челси може да се бори с Арсенал за звезда на Реал Мадрид
- Челси ще спечели дербито на Селхърст Парк
- Диего Коста: Вероятно Конте не прави секс у дома
- Челси хвърли око на Дъглас Луис
- Уеб подкрепи решението да не бъде изгонен Далот
- Росеньор съобщи, че Палмър ще е готов за Палас
- Росеньор: Видях неща, които ми харесаха
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]