Йозил: Все още общувам със Зидан
Полузащитникът на Арсенал Месут Йозил разказа за своите отношения с наставника на Реал Мадрид Зинедин Зидан. Напомняме, че немецът защитаваше цветовете на мадридчани в периода 2010-2013 година.
"Начинът, по който Зидан ръководеше играта, все още ме очарова в спомените ми. Неговата техника и творчество са изключителни. Като млад исках да приличам на него. Когато преминах в Реал Мадрид и се срещнах с него, моите ръце се изпотиха, нервничех, но Зидан бе много добър и позитивен. Сега понякога все още общуваме", заяви Йозил.
- Арсенал привлече близнаци
- Астън Вила може да спре Арсенал
- Арсенал се интересува от халф на Виляреал
- Арсенал се справи с Брентфорд
- Рийс Джеймс: Всички в Челси знаехме, че ще бъде труден мач
- Арсенал ще се наложи над Брентфорд
- Мареска: Понякога трябва да си доволен дори от една точка
- Едегор: Не направихме достатъчно, за да победим
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]