Погба: Бях фен на Арсенал
Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Пол Погба призна, че като дете е бил почитател на Арсенал. Днес на "Емирейтс" ще се състои много важен мач, тъй като "червените дяволи" и "артилеристите" отчаяно се опитват да настигнат лидера във Висшата лига Манчестър Сити, но един от двата тима ще загуби точки.
Тази среща е важна и лично за Погна, който като дете е подкрепял отбора на Арсен Венгер и френските футболисти, намиращи се в Арсенал.
"Те бяха много популярни във Франция, тъй като притежава много френски футболисти. Бях достатъчно голям почитател на Арсенал и на Тиери Анри, когото следях. Не съм бил яростен фен на Арсенал, по-скоро малък фен, но гледах много мачове на Арсенал. Те винаги са били отличен отбор", заяви Погба.
- Бекъм: Пред Аморим има дълъг път
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
- Аморим защити позицията си за Мейну
- Скоулс посъветва Мейну да напусне
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
- Аморим: Това не е регрес
- Уест Хем почти обърна Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед също се интересува от Семеньо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]