Конте се съгласи с обвиненията на ФА
Мениджърът на Челси Антонио Конте се съгласи с обвиненията от страна на Футболната асоциация на Англия (ФА) за неподобаващо поведение по време на мача със Суонзи от 14-я кръг на Висшата лига на Англия.
Напомняме, че в края на първото полувреме италианецът влезе в словесна престрелка с арбитрите, която завърши с изгонването му на трибуните. След това Конте се разкая и извини за поведението си.
В крайна сметка Антонио ще заплати глоба в размер на 8 000 паунда, което означава, че той ще присъства на утрешния мач с Нюкасъл от 15-я кръг на Висшата лига на Англия.
- Росеньор защити Гарначо: Свирканията показват колко e опасен
- Уволнили Филипе Луис заради тайни разговори с Челси
- Арсенал повали Челси, Евертън шокира Нюкасъл, а Вила може да остане без ШЛ
- Революция във футбола? В Англия обмислят мениджърите да искат VAR проверки
- Тотнъм се прицели в директор на Челси
- Росеньор предупреди Челси: Следващият червен картон ще има последствия
- Шокиращо признание: Тод Боели купил Кукурея само заради Ман Сити
- Емери готви трансферен удар: Астън Вила се насочва към нападател на Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]