Нюкасъл измъкна точка при визитата си на Уест Бромич

Уест Бромич и Нюкасъл не успяха да се победят, завършвайки наравно - 2:2 в мач от 14-ти кръг на Висшата лига. В първия мач под ръководството на Гари Мегсън след уволнението на Тони Пюлис - "Дроздовете" изтърваха два гола аванс и си спечелиха само точка.

Секунди преди почивката Хал Робсон-Кану (45+1) изведе домакините напред в резултата, а асистенцията бе на Киърън Гибс. Сам Фийлд (56) удвои аванса на своя тим след асистенция на Мат Филипс. "Свраките" обаче бързо се върнаха в мача и Киърън Кларк (59) намали след подаване на Ричи. В 83-ата минута Джони Еванс си вкара автогол и по този начин бе оформен крайния резултат.

Така Уест Бромич е на 16-а позиция с 12 точки. "Свраките" са на 12-о място с 15 точки.