Лестър впечатли срещу Тотнъм

Лестър записа успех с 2:1 при домакинството си на Тотнъм в среща от кръга на Висшата лига. “Шпорите" могат да съжаляват, тъй като не играха лошо, като доминираха през второто полувреме, но в крайна сметка си тръгнаха от столицата без точка.

13-ата минута се оказа фатална за гостите. Олбрайтън изведе Варди, а той с великолепен удар прехвърли вратаря на гостите и откри резултата.

До скоро хората на Почетино се бореха за титлата, сега вече изостава с 13 точки от лидера Манчестър Сити, който е с мач по-малко. Малко след това Муса Сисоко проби добре и пробва удар, който бе отклонен, но трябваше и Ибора да изостава топката пред голлинията.

Малко преди почивката Марез направи 2:0 след великолепен удар, който не остави шансове на Лорис. 2 минути преди края Хари Кейн отбеляза поредния си гол след асистенция на Ерик Ламела, но това не стигна на гостите.

Така хората на Почетино до скоро се бореха за титлата, а сега вече изостава с 13 точки от лидера Манчестър Сити, който е с мач по-малко.