Юнайтед се справи с Уотфорд

Манчестър Юнайтед записа успех с 4:2 при визитата на Уотфорд на "Викъридж Роуд" в двубой от междинния 14-ти кръг в Премиър лийг. "Червените дяволи" помислиха, че са си свършили работата на терена, след като поведоха с класическото 3:0 през първото полувреме с голове на Ашли Йънг в 19-ата и 25-ата и на Антони Марсиал в 32-ата минута.

В края на втората част гостите преотстъпиха инициативата на своя съперник, който пък се възползва от това и успя да върне две попадения чрез Трой Дийни от дузпа в 78-ата и Абдулай Дукуре в 84-ата минута. Все пак Джеси Лингард подпечата успеха на своя тим с четвърти гол в 86-ата минута, с което сложи точка на спора.

С тази победа Юнайтед вече има 32 точки на сметката, на 2-ро място в класирането, но вече изостава само на 5 пункта от лидера Манчестър Сити. Уотфорд от своя страна се намира на 8-а позиция с 21 спечелени точки до момента.