Челси може да подпише с Обамеянг
Нападателят на Борусия Дортмунд Пиер-Емерик Обамеянг може да напусне отбора по време на зимния трансферен прозорец и да продължи кариерата си на Острова. Според британски източници, интерес към играча има от страна на Челси.
Антонио Конте желае да добави разнообразие в атакуващата линия и Обамеянг е един от футболистите, който е способен да подсили тима. По-рано се съобщаваше, че Борусия е готова да продаде африканеца за 60 милиона евро.
През този сезон Обамеянг взе участие в 12 мача, в които записа 11 гола и 2 асистенции.
- Росеньор защити Гарначо: Свирканията показват колко e опасен
- Уволнили Филипе Луис заради тайни разговори с Челси
- Арсенал повали Челси, Евертън шокира Нюкасъл, а Вила може да остане без ШЛ
- Революция във футбола? В Англия обмислят мениджърите да искат VAR проверки
- Тотнъм се прицели в директор на Челси
- Росеньор предупреди Челси: Следващият червен картон ще има последствия
- Шокиращо признание: Тод Боели купил Кукурея само заради Ман Сити
- Емери готви трансферен удар: Астън Вила се насочва към нападател на Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]