Тотнъм стигна само до точка, Уотфорд с класика срещу Нюкасъл

Тотнъм и Уест Бромич не успяха да се победят, завършвайки наравно - 1:1 в среща от кръга на Висшата лига. "Шпорите" могат да са доволни и от точката, тъй като четвърт час преди края изоставаха с 0:1.

Още в 4-ата минута гостите поведоха на "Уембли". Джейк Ливърмор намери отлично Хосе Рондон, който отправи техничен удар покрай Юго Лорис в далечния му ъгъл. В 75-ата минута Деле Али напредна по фланга и центрира остро към Хари Кейн, който засече в близкия ъгъл, оформяйки крайното 1:1.

След ремито Тотнъм останаха на 4-то място с 24 точки. Уест Бромич има 11 точки и е малко над чертата на изпадащите.

В друг мач от кръга Уотфорд срази с 3:0 Нюкасъл като гост. "Стършелите" поведоха в 19-ата минута, когато точен бе Хюз. В края на първата част гостите стигнаха до второ попадение, когато Йедлин си вкара автогол. След почивката - Грей оформи крайния резултат.

Нюкасъл е 14-и с 13 точки, докато Уотфорд заема 8-а позиция с 21.