Ибра обмисля да се върне в националния на Швеция
Нападателят на Манчестър Юнайтед Златан Ибрахимович се замисля за възобновяване на международната кариера, след като националният отбор на Швеция се класира се финалите на Световното първенство по футбол. Това съобщава RMC, позовавайки се на източник, близък до шведа.
По-рано Златан призна, че няма нищо против да пътува до Русия през лятото, но историята му с националния отбор е приключила. Наставникът на скандинавците Ане Андерсон отказа да говори за евентуално връщане на Ибра, а проучване на общественото мнение в Швеция показа, че над 50% от феновете не желаят връщането на Златан.
- Манчестър Юнайтед и Тотнъм продължават битката за Матеуш Фернандеш
- Манчестър Юнайтед потвърди контузията на Мануел Угарте
- Трабзонспор си връща Андре Онана под наем
- Коби Майнo е фаворит да замени Деклан Райс срещу Панама
- Бруно Фернандеш остава в Манчестър Юнайтед поне още един сезон
- Манчестър Юнайтед и Арсенал се включиха в битката за Алекс Скот
- От Аджаме до „Олд Трафорд“: мълчаливата история на Амад
- Ман Юнайтед направи ключова крачка към новия стадион за 100 000 зрители
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]