Мане получи рецидив на стара травма
Нападателят на Ливърпул Садио Мане напусна разположението на лагер-сбора на националния отбор на Сенегал заради малък рецидив на стара травма на задната повърхност на бедрото. Информацията се появи на сайта на Футболната федерация на Сенегал.
Според информацията, решението за отзоваването на играча е станало след консултация между сенегалските медици и колегите им от Ливърпул. Състоянието на играча ще бъде оценено в близко време и след това ще се вземе решение дали той може да играе срещу Саутхемтън на 18 ноември, в мач от 12-я кръг на Висшата лига на Англия.
Националният отбор на Сенегал си осигури участие на финалите на Мондиал 2018, след като победи с 2:0 ЮАР през миналата седмица.
- Ливърпул измъква крило на Осасуна под носа на Нюкасъл
- Реал Мадрид привлече Конате без трансферна сума
- Ливърпул изпревари Нюкасъл и привлича испански национал
- Салах влезе в историята на световните първенства на своя рожден ден
- Дарвин Нунес може сензационно да се завърне в Ливърпул
- Ман Юнайтед, Ливърпул и Челси следят Тайлър Адамс
- Шерингам: Арсенал може да бъде добро място за Александър-Арнолд
- Куанса: Напускането на Ливърпул беше най-доброто решение за кариерата ми
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]