Моуриньо: Бях изненадан, когато ми позвъни агентът на Матич
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо разказа, че е бил изненадан, когато е научил за възможността да закупи от Челси полузащитника Неманя Матич. Напомняме, че 29-годишният сръбски футболист премина в лагера на "червените дяволи" през миналото лято за 40 милиона паунда.
"Бях изненадан, когато агентът на Матич ми позвъни, за да ме попита, искам ли Неманя. Бях изненадан, но аз добре се познавам с агента му. Обикновено той е прям и обективен, не губи излишно време и не кара хората да се интересуват от клиента му, за да подобри ситуацията в клуба. Обикновено е много праволинеен, за това когато ми каза "ти можеш да го получиш, ако искаш", аз, разбира се, че това исках", заяви Моуриньо.
- Трабзонспор си връща Андре Онана под наем
- Коби Майнo е фаворит да замени Деклан Райс срещу Панама
- Бруно Фернандеш остава в Манчестър Юнайтед поне още един сезон
- Манчестър Юнайтед и Арсенал се включиха в битката за Алекс Скот
- От Аджаме до „Олд Трафорд“: мълчаливата история на Амад
- Ман Юнайтед направи ключова крачка към новия стадион за 100 000 зрители
- Гари Невил: Манчестър Юнайтед трябва да се насочи към Нмеча
- Манчестър Юнайтед набеляза Самървил за заместник на Рашфорд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]