Абрамович вече не общува с Конте, мениджърът може да бъде уволнен
Собственикът на Челси Роман Абрамович реши да уволни мениджъра на отбора Антонио Конте. Това съобщава Marca в днешния си брой. Независимо от това, че контрактът на италианския специалист изтича през лятото на 2019 година, той може да не изкара даже до края на тази календарна година.
Според информацията, Абрамович повече не общува директно с 48-годишния специалист. Това става чрез директора на клуба Марина Грановская.
В началото на октомври се появи информация, че Антонио Конте може да замени Винченцо Монтела на треньорския мостик в Милан. По-късно тази информация бе опровергана.
През миналия сезон Конте изведе Челси до спечелване на титлата във Висшата лига на Англия. През този сезон тимът се намира на 4-та позиция във Висшата лига на Англия.
- Уволнили Филипе Луис заради тайни разговори с Челси
- Арсенал повали Челси, Евертън шокира Нюкасъл, а Вила може да остане без ШЛ
- Революция във футбола? В Англия обмислят мениджърите да искат VAR проверки
- Тотнъм се прицели в директор на Челси
- Росеньор предупреди Челси: Следващият червен картон ще има последствия
- Шокиращо признание: Тод Боели купил Кукурея само заради Ман Сити
- Емери готви трансферен удар: Астън Вила се насочва към нападател на Челси
- Челси и Вила няма да се победят
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]