Дендонкер разказа, защо не е преминал в Юнайтед
Полузащитникът на Андерлехт Леандер Дендонкер разказа за причините да не премине в Манчестър Юнайтед през миналото лято. Напомняме, че мениджърът на английския отбор Жозе Моуриньо търсеше играч в центъра на терена през лятото и в крайна сметка намери такъв в лицето на Неманя Матич. Според слуховете, вариант е бил и Дендонкер, но цената от 34 милиона паунда е отказала "червените дяволи" от сделката.
"Щях да съм вече там, ако те ме искаха на всяка цена. Когато играеш за Андерлехт и в един момент пред теб се появява възможност да се отправиш там, ти се съгласяваш без колебания. Но това зависеше и от Андерлехт. Всички страни трябва да са съгласни. Андерлехт наистина поиска много пари. В този момент цената бе леко завишена", заяви футболистът.
- Нюкасъл ще превземе Олд Трафорд
- Зилиакус предложи на Ман Юнайтед спонсорски договор за 500 млн.
- Зиркзее желае трансфер в Рома
- Ясно е кога ще се завърне Бруно
- Ман Юнайтед се насочва към Галахър и Невеш
- Кийн: Радвам се, че Вила наказа Ман Юнайтед
- Аморим не желае панически покупки
- Емери: Роджърс е нашият герой
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]