Невил: Мачът с Тотнъм е шанс за Юнайтед да се качи на седлото
Бившият капитан на Манчестър Юнайтед Гари Невил е на мнение, че предстоящата среща с Тотнъм е отличен шанс за отбора на Жозе Моуриньо да даде достоен отговор на загубата от Хъдърсфийлд.
"Това бе лоша загуба. Единственото, което мога да кажа е, че мачът с Тотнъм е от голямо значение. Юнайтед има шанс отново да се качи на седлото след неприятното падане, играейки срещу отбор като Тотнъм, който сега изглежда много уверен в себе си", заяви Невил.
"Също така мога да кажа, че отборът на Почетино изигра своя най-лош мач за последните 2-3 години именно на "Олд Трафорд", така че ще е интересно да видим какво ще се случи този път. Ако Тотнъм играе така, както срещу Ливърпул, тогава Юнайтед ще трябва да покаже своята най-добра игра и да победи", каза още англичанинът.
- Манчестър Юнайтед обмисля привличането на Карл Дарлоу
- Манчестър Юнайтед не се отказва от битката за Елиът Андерсън
- Рой Кийн: Ако Магуайър не е сред 26-имата, вината е негова
- Специалистът, който спаси сезона на Манчестър Юнайтед
- Шейх Джасим няма намерение да подновява интереса си към Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед си постави цел: титлата във Висшата лига до две години
- Част от семейство Глейзър обмисля продажба на дяловете си в Манчестър Юнайтед
- Манчестър Юнайтед замрази преговорите за нов договор на Бруно Фернандеш
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]