Раниери: Съмнява ме, че Конте иска да се върне в Италия
Старши-треньорът на Нант Клаудио Раниери, който по-рано водеше Челси, коментира информацията, съгласно която Антонио Конте ще напусне заеманата длъжност в края на сезона.
"Висшата лига си остава най-доброто първенство в света и аз се съмнявам в желанието на Конте да се върне у дома. Може би той е очаквал нещо друго по време на трансферния прозорец, но от няколко години Роман Абрамович не харчи големи пари за нови играчи. Манчестър Сити и Манчестър Юнайтед направиха големи трансфери, за това мога да си представя, че на Антонио ще му е тежко да играе на няколко фронта с едни и същи играчи", заяви Раниери.
- Челси може да се бори с Арсенал за звезда на Реал Мадрид
- Челси ще спечели дербито на Селхърст Парк
- Диего Коста: Вероятно Конте не прави секс у дома
- Челси хвърли око на Дъглас Луис
- Уеб подкрепи решението да не бъде изгонен Далот
- Росеньор съобщи, че Палмър ще е готов за Палас
- Росеньор: Видях неща, които ми харесаха
- Челси се измъчи, но взе трите точки срещу аутсайдер
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]