Джан със своя версия за проблемите на Ливърпул
Полузащитникът на Ливърпул Емре Джан е на мнение, че главният проблем на "червените" не е лошата игра в отбрана, а слабата резултатност. Към средата на октомври мърсисайдци са отборите с една от най-лошите отбрани във Висшата лига: през този сезон повече от Ливърпул са пропуснали само Уест Хем и Кристъл Палас.
Въпреки статистиката, Джан е убеден, че това не е главният проблем за "червените" към момента. Емре повече е обезпокоен от атаката, която носи по-малко от два гола средно на мач.
"Гледах статистиката, съгласно която сме нанесли 120 удара в седемте последни мача, но вкарахме само седем гола. Това е недостатъчно. Вярно е, че сме пропуснали много голове, но ако бяхме реализирали всички положения, то никой няма да говори за нашата отбрана. Даже мениджърът говори, че не играем зле. И аз ще се съглася с него: ние доминираме във всички мачове и бяхме по-добри от съперниците си. Липсва ни само късметът, за да се върнем на победния път", заяви Джан.
- Изненади и сривове: Евертън удари Челси, Ливърпул падна, Тотнъм затъва
- Бетис се пошегува със Салах след решението му да напусне Ливърпул
- Ливърпул набеляза заместник на Салах
- Арне Слот е на ръба на уволнение в Ливърпул, Шаби Алонсо готов да го замени
- Агентът на Салах: Бъдещето му все още не е решено
- Краят на една епоха: Салах и сбогуването, което ще промени Ливърпул
- Агентът на Салах: Никой не знае къде ще играе след Ливърпул
- Ланг се размина с ампутация след ужасяваща травма на „Анфийлд“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Не мога да разбера толкова ли Клоп не вижда острата нужда от истинска 9-ка в нападението.