ФИФА отхвърли жалбата на Лестър за Силва
ФИФА взе решение да отклони апелацията на Лестър относно решението на Международната Федерация да приеме документите, подадени от "лисиците" за регистриране на новото попълнение Адриен Силва. Напомняме, че в последния ден от лятото за покупка на играчи, английският клуб закъсня с 14 секунди със регистрацията на Силва, за чийто преход преди това се договори със Спортинг Лисабон.
Тогава ФИФА отказа да приеме документите на "лисиците" и "лъвовете" за играча, което накара Лестър да подаде апелация до Апелативния комитет на ФИФА.
Както се очакваше, жалбата на английския клуб бе отхвърлена. Към момента не е ясно, дали "лисиците" ще се обърнат към съда за разрешаване на казуса.
- Ливърпул се свърза с нападател на Атлетико
- Борусия Дортмунд се насочва към нападателя на Ман Сити
- Нюкасъл ще превземе Олд Трафорд
- Юве може да включи Дейвид в трансфера на Тонали
- Зилиакус предложи на Ман Юнайтед спонсорски договор за 500 млн.
- Мареска: Продължаването на растежа е най-важното нещо
- Арисабалага: Трябва да се борим срещу силни отбори, ако искаме трофей
- Томас Франк отговори на Слот за шпагата на Ван де Вен
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]