Клоп е убеден, че Ливърпул е в борбата за титлата
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп призова отборът да не бъде зачеркван от списъка с претендентите за титлата във Висшата лига на Англия. Напомняме, че вчера "червените" направиха 1:1 с Нюкасъл и сега мъсисайдци могат да се похвалят само с една победа за последните седем мача във всички турнири. Именно за това специалистите отдават своите предпочитания на двата манчестърски гранда. Клоп обаче е на мнение, че рано или късно конкуренцията ще се сблъска с проблеми.
"Преживяваме трудно време, но останалите отбори ще се сблъскат с него. Ние трябва да работим над своята игра и аз наистина смятам, че не сме далече от това, реално да претендираме за титлата. Ако правим това, в което сме добри, тогава ще можем да вкарваме повече голове, ще печелим повече мачове и ще намалим изоставането от върха", заяви Клоп.
"Срещу Нюкасъл отново бяхме по-добрият отбор, отново създадохме повече положения, намирахме се в многообещаващи ситуации, но не вкарахме. Разбира се, това е проблем, но не означава, че така и ще останат нещата. достатъчно отдавна съм във футбола, за да знам, че и на нас ще ни провърви, това е много вероятно", каза още немецът.
- Дарвин Нунес мечтае за завръщане в Ливърпул
- Ловрен: Салах щеше да остане в Ливърпул, ако знаеше, че Слот ще бъде уволнен
- Интер не се отказва от Къртис Джоунс
- Сунес омаловажи рекорда на Пикфорд за Англия
- Карагър: Ливърпул търси новия Клоп в лицето на Ираола
- Киеза насърчи Интер да привлече Къртис Джоунс
- Ираола иска Алекс Скот в Ливърпул
- Киеза: Алисон остава в Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]