Венгер: Арсенал можеше да победи
Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер сподели мнение за мача с Челси от петия кръг на Висшата лига на Англия, който завърши при резултат 0:0.
"Това бе въпрос на психология, ние бяхме длъжни да реагираме на последния мач като гости. Днес Арсенал можеше да победи. Двубоят се получи много напрегнат. Навсякъде се водеше битка. В момента периодът на до заявяване на играчите е зад нас, а в дена на мача с Ливърпул това оказа влияние върху играта ни. Всички сме хора. Ако проведеш 55 мача за сезон, нормално е да имаш лош мач. Но сега бяхме съсредоточени и с нужната настройка. Стараехме се да показваме игра, когато владеехме топката и бяхме близо до победата. Ако имахме малко повече свобода, ние щяхме да спечелим този мач. Що се отнася до изгонването на Давид Луис, неговите действия ми се струват прекомерни. Не знам къде точно закачи Колашинац", заяви Венгер.
- Арсенал готви впечатляваща оферта за Хулиан Алварес
- Арсенал ще трябва да направи Винисиус най-скъпоплатения си футболист
- Арсенал готви подобрена оферта за Бруно Гимараеш
- Арсенал обмисля сензационен трансфер на Винисиус Жуниор
- Арсенал готви оферта за Хулиан Алварес
- Манчестър Юнайтед и Арсенал влизат в битка за Оли Уоткинс
- Арсенал е готов да изслуша оферти за капитана Мартин Йодегор
- Арсенал официално привлече Христос Дзолис
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]