Де Брюйне: Мане заслужаваше червен картон
Полузащитникът на Манчестър Сити Кевин де Брюйне изрази мнение, че нападателят на Ливърпул Садио Мане правилно е получил червен картон в мача между двата отбора от четвъртия кръг на английската Висша лига.
"Установихме контрол след първия гол, а след това се получи това стълкновение. Това не бе най-ужасното нарушение, но отчитайки последствията, Мане заслужаваше червен картон. Ако Едерсон не бе получил травма, това трябваше да е жълт картон", заяви Де Брюйне.
- Арсенал готви оферта за Хулиан Алварес
- Манчестър Юнайтед и Арсенал влизат в битка за Оли Уоткинс
- Арсенал е готов да изслуша оферти за капитана Мартин Йодегор
- Арсенал официално привлече Христос Дзолис
- Арсенал проявява интерес към Ян Диоманде, но ПСЖ остава фаворит за подписа му
- Вилиам Салиба отказа операция, но ще отсъства няколко месеца
- Арсенал намери ли липсващото парче?
- Арсенал привлече сина на Матю Ъпсън от Тотнъм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]