Източник: Очаквайте бомба на Анфийлд
Журналистът Люк Едуардс намекна, че Ливърпул ще извърши още една голяма сделка до края на трансферния прозорец. При това представителят на медиите уточни, че става дума за покупка на играч, а не на продажба на такъв, респективно на полузащитника Филипе Коутиньо.
"Още една бомба от "Анфийлд" до края. Не е Коутиньо", написа Едуардс в акаунта си в Twitter , за когото се знае, че е близо до "кухните" на няколко клуба, включително на Нюкасъл и Ливърпул. Именно той първи съобщи за прехода на Анди Керъл в мърсисайдския клуб през 2011 година.
Напомняме, че в момента Ливърпул преговаря за трансфера на Тома Лемар от Монако. В същото време ситуацията около Коутиньо остава неизвестна. Според различни източници, трансферът на бразилеца в Барселона е договорен. Известният испански журналист Гилем Балаге обаче съобщи, че това не отговаря на истината.
- Ливърпул няма да има трудности в Уулвърхемптън
- Слот: Статичните положения направиха разликата
- Майкъл Оуен: Шаби Алонсо може един ден да води Ливърпул
- Ливърпул разби Уест Хем с 5:2 и записа трета поредна победа
- Карaгър: Собослай е най-добрият на Ливърпул на две позиции
- Хьогмо: Това, което взимаме с нас, е добрият опит
- Агентът на Вирц го предлагал на Реал Мадрид преди Ливърпул
- Слот: Използвам само 250 млн. от похарчените 450 млн. за играчи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]