Бейл може да напусне Реал до края на прозореца
Представители на Манчестър Юнайтед са уведомили ръководството на Реал Мадрид за желание за покупка на полузащитника Гарет Бейл. Информацията се появи в Daily Star и в АS, но към момента не е потвърдена от официален източник. Съобщава се, че английският клуб е предложил 105 милиона за играча от националния отбор на Уелс.
Този трансфер може да стане един от сюрпризите през оставащите дни до края на трансферния прозорец. Ръководството на Манчестър Юнайтед се надява, че сделката може да бъде облекчена от това, че Марко Асенсио демонстрира феноменална форма и може да изтласка Бейл от стартовия състав.
- Нюкасъл ще превземе Олд Трафорд
- Зилиакус предложи на Ман Юнайтед спонсорски договор за 500 млн.
- Зиркзее желае трансфер в Рома
- Ясно е кога ще се завърне Бруно
- Ман Юнайтед се насочва към Галахър и Невеш
- Кийн: Радвам се, че Вила наказа Ман Юнайтед
- Аморим не желае панически покупки
- Емери: Роджърс е нашият герой
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]