Саутхемптън обяви за трансфера на холандски национал
Саутхемптън официално обяви за трансфера от Лацио на холандския защитник Уесли Хут. 23-годишният футболист, в чийто актив има четири мача за националния отбор на Холандия, подписа с клуба от Висшата лига на Англия договор за пет години. Други подробности от сделката не се разгласяват.
Според неофициални италиански източници, стойността на трансфера е за 18 милиона евро.
Хут пристигна в Лацио през лятото на 2015 година и проведе 61 мача за римляните. Той спечели Суперкупата на Италия 2017.
- Анонс на 35-ти кръг на Серия А - срещите в събота
- Лацио и Удинезе си размениха шест гола в зрелищно реми на „Олимпико“
- Анонс на 34-ти кръг на Серия А
- Анонс на 34-ти кръг на Серия А - срещите в събота
- Финалът за Купата на Италия ще бъде на 13 май
- Наполи подготвя план „Б“ при евентуално напускане на Конте
- Мота герой за Лацио: четири спасени дузпи пратиха „орлите“ на финал за Купата на Италия
- Лацио срази Наполи и сложи край на мечтите за Скудетото
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]