Уагнър: Доказахме, че заслужаваме да играем във Висшата лига
Мениджърът на Хъдърсфийлд Дейвид Уагнър сподели мнение за представянето на отбора на старта на участието си във Висшата лига на Англия. Напомняме, че новаците победиха Кристъл Палас и Нюкасъл в досегашните си два мача от английския елит и имат пълен комплект точки.
"Във възторг съм от нашето представяне и резултатите. Да, новаци сме и се класирахме за Висшата лига чрез плейофи, но доказахме, че заслужаваме да играем в това първенство. Започнахме сезона с две победи и шест точки. Това е невероятно. Гледаме напред, позитивни сме и мислим от мач за мач. Основната ни цел е да радваме феновете. И разбира се, да запазим мястото си във Висшата лига", заяви Уагнър.
- Пеп предупреди играчите си
- Аморим не желае панически покупки
- Емери: Роджърс е нашият герой
- Матич: Солскяер заслужаваше повече време в Ман Юнайтед
- В Ливърпул се опасяват, че Исак е счупил крак
- Аморим потвърди загубата на Бруно
- Ван Дайк разговарял със Симонс
- Артета: Не обръщаме внимание на Ман Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]