Райт: На мястото на Коутиньо щях да отида в Барселона
Бившият нападател на Арсенал и националния отбор на Англия Йън Райт посъветва полузащитника на Ливърпул Филипе Коутиньо колкото може по-бързо да премине в Барселона. Райт направи изказването във връзка с неубедителната игра на мърсисайдци с мача с Кристъл Палас.
"Ако бях на мястото на Коутиньо, щях да направя всичко по силите си, за да премина в Барселона, след като видях играта на Ливърпул в защита. Мърсисайдци трябва да се охарат и да закупят защитници", отбеляза Райт.
- Слот за напускащия Салах: Той ще си тръгне като легенда на клуба
- Диоманде попари Ливърпул и Барселона
- Ливърпул получи сериозен удар преди мача с Ман Сити
- Реал Мадрид следи нападател на Ливърпул след силен сезон
- Ливърпул чака Салах за дербито със Сити, има шанс да се завърне
- Вирц за трудния старт в Ливърпул: Това ме направи по-силен
- Каут защити Слот: В Ливърпул винаги има напрежение
- Карагър: Салах може да избере Италия вместо Саудитска Арабия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]