Челси се интересува от Белоти
Челси е заинтересуван от услугите на нападателя на Торино Андреа Белоти, съобщава Daily Star. Според медията, лондончани виждат в лицето на 23-годишния италианец заместник на Диего Коща, който отказва да тренира заедно с отбора и може би ще смени клуба през лятото.
През цялото лято Милан се опитваше да привлече Белоти. По-рано се съобщаваше, че "росонерите" са готови да платят за 23-годишния футболист 75милиона евро и дадат нападателя М'байе Нианг, но "биковете" отказаха офертата.
През миналия сезон Белоти вкара 26 гола в 35 мача от Серия А, завършвайки трети голмайсторската надпревара.
- Челси и Манчестър Юнайтед в трансферна битка за Садики
- Почетино: В Челси лично настоях само за двама играчи
- Челси ще се реабилитира у дома срещу Форест
- Челси очаква оферти за Джаксън от порядъка на 60 млн.
- Мудрик обжалва наказанието си в CAS, дата за изслушване още няма
- Четиригодишно наказание за Мудрик, делото вече е в CAS
- Челси с три варианта за нов мениджър, Алонсо сред фаворитите
- Чалоба: Играчите на Челси носят вина за уволнението на Росеньор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]