Челси е близо до Окслейд-Чембърлейн за 35 милиона паунда
Полузащитникът на Арсенал Алекс Окслейд-Чембърлейн е близо до трансфер в Челси, съобщава Evening Standard. Според информацията, "артилеристите" обсъждат продажбата на 23-годишния футболист. Достигнатият прогрес в преговорите позволява да се смята, че в скоро време ще има сделка.
Стойността на трансфера на играча е за 35 милиона паунда.
- Джон Оби Микел призова Арсенал да играе по-атрактивно при защитата на титлата
- Хулиан Алварес е договорил личните си условия с Барселона и иска да напусне Атлетико
- Атлетико ще продаде Хулиан Алварес само при оферта от 150 млн. евро
- Попариха Арсенал
- Габриел Мартинели може да премине в Ал Хилал за 60 млн. евро
- Франк Лампард: Арсенал ще победи много отбори тук
- Йън Райт: Арсенал трябва да проявява повече уважение към Габриел Мартинели
- Микел Артета: Христос Цолис заслужи сравненията с Алексис Санчес
687
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
КОМЕНТАРИ
15.08.2017 в 10:07
Лошото е , че и Пуул са навити за Ох. Не мога да си обесня защо Клоп го харесва толкова . Единствено способноста да играе на няколко позиции ми излиза в главата като някаква причина.
15.08.2017 в 10:52
Отлично! Прави се едно наддаване между 2-та клуба и победителят взима и Уолкът, като добавка ;)
15.08.2017 в 12:33
Споко, Клоп и да се интересува, няма пари за играчи.
15.08.2017 в 09:46
Да побързат, докато Челси не са размислили...