Гуардиола: Трябва да подобрим играта в атака
Мениджърът на Манчестър Сити Хосеп Гуардиола сподели мисли за победата над Брайтън с 3:0 в мач от първия кръг на Висшата лига на Англия.
"Имахме добри шансове от първите минути. Контролирахме контраатаките на съперника и не допуснахме нито едно положение пред вратата си. Но въпреки всичко, ние трябва да подобрим играта си в атака. Най-важното е, че спечелихме първата среща. Много съм доволен от новите футболисти. Искам да благодаря на клуба за техния преход. Нужно е да продължим да правим това, което вършехме през последните три мача от подготвителния период", заяви Гуардиола.
- Тухел предупреди: мястото на Фодън за Мондиал 2026 не е гарантирано
- Ливърпул получи сериозен удар преди мача с Ман Сити
- Бернардо Силва напуска Манчестър Сити след сезона
- Андерсън игнорира трансферните слухове: Мисля само за Форест и Англия
- Ливърпул чака Салах за дербито със Сити, има шанс да се завърне
- Бернардо Силва все по-близо до Барселона
- Родри: Думите ми бяха извадени от контекста
- Нико Пас избира Реал Мадрид въпреки интереса от Англия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]