Челси отправи официална оферта за Окслейд-Чембърлейн
Челси отправи официално предложение към Арсенал за трансфера на полузащитника Алекс Окслейд-Чембърлейн. Информацията е на Daily Mail и все още не е потвърдена официално. Според популярния британски таблоид, шампионите са готови да платят 25 милиона паунда за 23-годишния футболист.
Контрактът на Алекс с Арсенал изтича през лятото на 2018 година. По-рано се съобщаваше, че "артилеристите" не могат да се договорят с играча за ново съглашение, съгласно което предлагаха на футболиста заплата от 80 000 паунда на седмица. Окслейд-Чембърлейн желае поне 100 000 паунда на седмица. Интерес към играча има и от страна на Ливърпул и Манчестър Сити.
През миналия сезон Алекс взе участие в 45 официални мача за Арсенал, в които вкара 6 гола и отдаде 11 асистенции.
- Енцо Фернандес: Мондиал 2026 е по-конкурентен от този в Катар
- Кои футболисти от Висшата лига трябва да сменят отбора си това лято?
- Реал Мадрид договори личните условия с Енцо Фернандес
- Грандовете от Висшата лига следят Ясин Аяри
- Кукурея: Не се замислих за секунда, когато Реал Мадрид ме поиска
- Моуриньо настоява Реал да привлече Енцо Фернандес
- Как трансферът на Кукурея в Реал Мадрид се ускори за по-малко от 24 часа
- Разкриха защо Кукурея е напуснал Челси за Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Но, за другите 2-ма е трудна работа. Тио-Писателят на детски приказки "ще се бори за титулярно място" поне до пенсия, че и след това. А и не забравяй, когато влезе в последните 6 мес. от договора си преди 3 години НИТО ЕДИН клуб не прояви интерес към него. Тоя е бракуван кон!
А за Рони Уелски - според масовото мнение, той има голи снимки на Венгер и затова е бетониран в Арсенал :D :D :D
Начо от Квебек и Пешо МЕРДЕзакер също са за изритване на секундата, но... съвсем загубих представа за реалноста :D