Конте: Англия ме направи по-добър
Мениджърът на Челси Антонио Конте изрази мнение, че е израснал като треньор след година работа в Англия, а също така сподели, че е готов за сериозна битка по запазване на титлата от миналия сезон.
"Забележително е да си мениджър на отбор в Англия, но това е и голяма отговорност. Когато дойдеш тук осъзнаваш, че трябва да си готов да се бориш с топ отборите,с водещи футболисти и мениджъри. Това първенство ме направи по-добър, отколкото бях по-рано. Убеден съм в това. В Англия печелиш титлата, а през следващия сезон всички отбори са готови да се борят с теб. те излизат на трансферния пазар, стараят се да станат по-добри и е много трудно да повториш миналогодишния успех", заяви Конте.
- Челси и Манчестър Юнайтед в трансферна битка за Садики
- Почетино: В Челси лично настоях само за двама играчи
- Челси ще се реабилитира у дома срещу Форест
- Челси очаква оферти за Джаксън от порядъка на 60 млн.
- Мудрик обжалва наказанието си в CAS, дата за изслушване още няма
- Четиригодишно наказание за Мудрик, делото вече е в CAS
- Челси с три варианта за нов мениджър, Алонсо сред фаворитите
- Чалоба: Играчите на Челси носят вина за уволнението на Росеньор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]