Матич: Юнайтед се връща там, където винаги е бил
Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Неманя Матич е на мнение, че новият му отбор е в състояние да спечели Висшата лига през новия сезон. Напомняме, че вчера "червените дяволи" завършиха трансфера на Матич от Челси за 40 милиона паунда. Така сърбинът отново се събра с Жозе Моуриньо, с когото заедно спечели титлата за "сините" преди три години. Сега Неманя се надява отново да повтори този успех.
"Мисля, че този отбор е готов да побеждава, защото играчите са станали по-зрели и работят с Жозе вече цяла година. За това те знаят какво трябва да правят и аз съм убеден, че можем да постигнем много през новия сезон. Наистина мисля, че можем да постигнем много. Убеден съм, че сме в състояние да спечелим Висшата лига, а също така и Шампионска лига. Защо не? Юнайтед е един от най-добрите отбори в Европа и той се завръща там, където винаги е бил и винаги трябва да бъде. Към момента не сме строили планове. Но знаем едно - трябва да печелим всеки един мач, в който участваме", заяви Матич.
- Сър Алекс: Новите играчи ще ни помогнат да си върнем формата
- Атлетико се интересува от Рашфорд
- Ман Юнайтед се интересува от Дъмфрис
- Аморим отговори на Сър Алекс
- Ман Юнайтед може да отвлече Семеньо от Сити
- Ман Юнайтед може да привлече крило от Бундеслигата за 60 млн.
- Сър Алекс: На Ман Юнайтед може да отнеме над 10 г. за титла
- Бруно ще е на разположение за трансфер срещу 57 млн.
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]