Венгер пратил лекари да проверяват Санчес
Лекари на Арсенал са посетили нападателя Алексис Санчес в неговия дом по лични указания на Арсен Венгер. Както е известно, чилиецът не се появи на сбора на отбора в неделя, като още в петък вечер публикува снимка в своя акаунт в Instagram, на която написа, че е болен. Това се случи веднага, след като Венгер обяви, че няма да продаде Алексис и играчът ще започне новия сезон в Арсенал.
По всичко изглежда, че френският специалист се е усъмнил в достоверността на съобщението на своя футболист, заради което е изпратил лекарски екип в дома на Санчес.
Докторите са прегледали нападателя и са установили, че той е болен от грип.
- Наполи започна преговори с Арсенал за Габриел Мартинели
- Барселона разглежда Виктор Гьокереш като заместник на Феран Торес
- Артета: Опитваме се да подсилим защитата от няколко седмици
- Микел Артета: Това беше наистина страхотно представяне толкова рано през сезона
- Арсенал разгроми Манчестър Сити и донесе пети трофей на Микел Артета
- Енцо Мареска: Допуснахме гол след 25 секунди и това повлия на мача
- Арсенал разгроми Манчестър Сити и спечели Комюнити Шийлд
- Микел Артета: Ще имаме много съперници в борбата за титлата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]