Почетино строи планове за Баркли
Мениджърът на Тотнъм Маурисио Почетино планира да използва Рос Баркли от Евертън в опорната зона. Както е известно, 23-годишният футболист се приоритетна цел на "шпорите", но съдбата на сделката опира до пари: "карамелите" желаят за Рос не по-малко от 50 милиона паунда. Лондончани от своя страна се надяват, че колегите им от "Гудисън Парк" ще направят някаква отстъпка. Работата е в това, че действащият контракт на Баркли изтича след година, а играчът не желае да продължава сътрудничеството си с клуба. за Евертън единствената възможност за получаване на пари от Баркли е през този трансферен прозорец.
Според британски източници, мениджърът на лондончани Маурисио Почетино вече строи планове за Баркли и даже е готов да смени игровата му позиция. Съобщава се, че мениджърът на "шпорите" възнамерява да използва Рос като плеймейкър, който да действа от по-голяма дълбочина.
Почетино вижда в лицето на Баркли дългосрочна замяна за Муса Дембеле: лидерът на националния отбор на Белгия е важна част от "шпорите" при Почетино, но в последно време редовно страда от травми.
- Тотнъм обяви трансфера на Соуза
- Тотнъм отправи запитване за Съмървил
- Ковач: С десет човека изглеждахме по-добре
- Томас Франк: Трябва да продължаваме, да вярваме и така ще се случат нещата
- Тотнъм постигна комфортна победа над Борусия Дортмунд
- О'Хара: Томас Франк трябва да си тръгне
- Шестима от ВЛ спечелиха Купата на африканските нации
- Тотнъм все още не е взел решение за Франк
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]