Моуриньо: Фелайни е много важен за мен
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо опроверга появилите се съобщения за готвен трансфер на полузащитника Маруан Фелайни в Галатасарай. По-рано турски медии съобщиха, че истанбулци са съгласували контракта с 29-годишния белгиец, а някои издания дори цитираха представители на клуба, които твърдяха, че Фелайни ще премине в Юнайтед. Както се оказа за в повечето случаи с информациите от южната ни съседка, новината не отговаря на действителността.
"Галатасарай по-лесно ще получи мен, отколкото Маруан. Ако имат нужда от треньор, те имат шанс, но Маруан? Забравете за това. Той е прекалено важен за мен", заяви Моуриньо.
- От Аджаме до „Олд Трафорд“: мълчаливата история на Амад
- Ман Юнайтед направи ключова крачка към новия стадион за 100 000 зрители
- Гари Невил: Манчестър Юнайтед трябва да се насочи към Нмеча
- Манчестър Юнайтед набеляза Самървил за заместник на Рашфорд
- Манчестър Юнайтед обяви Шешко за непродаваем
- Кои футболисти от Висшата лига трябва да сменят отбора си това лято?
- Бруно Фернандеш: Мечтата ни е да направим Португалия световен шампион
- Магуайър: Беше много трудно да приема отсъствието си от Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]