Сити с класика срещу Тотнъм (видео)

Манчестър Сити записа още една победа, с което на практика завърши и своето американското турне. Гражданите спечелиха с класическото 3:0 срещу Тотнъм на "Nissan Stadium" в Нешвил, като момчетата на Гуардиола направиха много силен мач и можеха да се поздравят и с доста по-изразителен резултат. Сити бе по-добрият тим и стигнаха до успеха с попадения Джон Стоунс, Рахим Стърлинг и младока Брахим Диас.

Първият се разписа още в 10-ата минута, когато Кевин де Бройне центрира, топката леко се отклони от Ериксен, а Джон Стоунс с глава бе точен. Останалите два гола паднаха в края на мача. Около четвърт час преди края Стърлинг покачи на 2:0, а в 90-ата минута Брахим Диас отблизо разстреля Ворм за финалното 3:0.