Уокър: Не се безпокоя от стойността на трансфера ми
Защитникът на националния отбор на Англия Кайл Уокър сподели впечатленията си от прехода от Тотнъм в Манчестър Сити. По-рано се съобщаваше, че стойността на сделката е в размер на 50 милиона паунда, което означава, че англичанинът заедно с Давид Луис е най-скъпият защитник в историята на футбола.
"Не се безпокоя за стойността на трансфера. Това не зависи от мен, за това и не чувствам натиск заради заплатените за мен пари. Независимо от това какво решиха двата клуба, то няма никакво отношение към мен. Трябва да се съсредоточа изцяло върху това, което зависи от мен. Нужно е да продължавам да играя футбола, който показвах в Тотнъм. Продължавам да се уча и да прогресирам. Искам да правя това и по-нататък", заяви Уокър.
- Шокиращо признание: Тод Боели купил Кукурея само заради Ман Сити
- Ман Сити ще се разправи с Форест
- Гуардиола: Победата над Лийдс ни държи в битката
- Манчестър Сити измъкна победа над Лийдс Юнайтед
- Шампионският инстинкт или новата реалност?
- Барселона насочва поглед към Омар Мармуш
- Лийдс не може да удържи Ман Сити
- Тотнъм е в реална опасност, Брайтън най-сетне победи, а Уест Хем се отдалечава от пропастта
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]