Невил: Матич е играчът, от който Юнайтед се нуждае
Бившият защитник на Манчестър Юнайтед Гари Невил коментира слуховете за заинтересоваността на "червените дяволи" от полузащитника на Челси Неманя Матич. Напомняме, че сръбският футболист е пред напускане на "сините", но от друга страна шампионите желаят да продадат футболиста в клуб извън Острова, за да не подсилят прекия си конкурент във Висшата лига.
"Карик продължи контракта си с Юнайтед за година, но той вече не може да играе няколко поредни мача без загуба на качеството. Затова Юнайтед има нужда от още един играч, който може да върши тази работа. Клубът продаде Шнайдерлен, Швайнщайгер също си замина. Те имат нужда от замяна, за това казвам, че Юнайтед има нужда от добър играч в центъра на терена. Матич е именно този, който е нужен. Той може да прави всичко, което Моуриньо иска", заяви Невил.
- Брунo Фернандеш е Играч на месеца във Висшата лига
- Манчестър Юнайтед планира сериозно разчистване на заплатите
- Тежката реалност за Фридолина Ролфьо в Манчестър Юнайтед
- Барселона има срок до 15 юни да реши за Рашфорд
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед в битка за Шлотербек
- Манчестър Юнайтед с дилема около Онана заради заплатата му
- Манчестър Юнайтед планира мащабно европейско турне през лятото
- Зиркзее не бърза да напуска Манчестър Юнайтед въпреки слуховете
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]