Канте разказа за най-трудния съперник през миналия сезон
Полузащитникът на Челси Н'Голо Канте разказа кой мач през миналия сезон е най-добър от страна на шампионите, а също така сподели кои голове смята за най-запомнящи се през сезон 2016/17.
"Имаше много добри мачове, но ако трябва да избера един, това е домашната среща с Евертън, когато победихме с 5:0. Това бе красиво в наше изпълнение, тъй като всичко се получи много прекрасно", заяви Канте.
"Най-добрият гол? Ще назова три. Голът на Неманя Матич във вратата на Тотнъм бе блестящ. Индивидуалният пробив на Еден Азар в мача с Арсенал бе изумителен. И голът на Педро в мача с Евертън бе просто отличен и много важен", каза още французинът.
"Най-трудният съперник бих определил Тотнъм. Проведохме два много трудни мача с тях във Висшата лига. Те разполагат с добър отбор, а в полузащита имат физически силните Виктор Уаняма и Муса Дембеле", завърши Канте.
- Уеб подкрепи решението да не бъде изгонен Далот
- Росеньор съобщи, че Палмър ще е готов за Палас
- Росеньор: Видях неща, които ми харесаха
- Челси се измъчи, но взе трите точки срещу аутсайдер
- Росеньор: Трябва да се представим добре срещу Пафос
- Пафос няма да се опълчи на Челси в Лондон
- Рен поиска от Челси 65 млн. за Жаке
- Росеньор: Не играхме както исках, но си свършихме работата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]