Ливърпул и Уест Хем се интересуват от нападател на Бенфика
Ливърпул и Уест Хем са заинтересовани от услугите на нападателя на Бенфика Раул Хименес. Контрактът на 26-годишния мексиканец с "орлите" е разчетен до лятото на 2020 година. Трансферът се оценява на 60 милиона евро.
Хименес проведе 19 мача през миналия сезон, в които вкара 7 гола.
По-рано се съобщаваше, че Бенфика е сключила петгодишен договор с нападателя на Арсенал Крис Уилок, в които вкара 7 гола.
- Ливърпул откри постоянен мемориал в памет на Диого Жота и брат му
- Манчестър Юнайтед и Ливърпул следят халф на Рома
- Ливърпул влиза в битка с Арсенал и Манчестър Юнайтед за Каишу Сано
- Ливърпул официално привлече Жереми Жаке от Рен
- Виктор Муниос: Не можех да откажа Ливърпул
- Ливърпул определи Брадли Баркола като основна трансферна цел
- Ливърпул получи тежък удар в битката за Ян Диоманде
- Ливърпул не е получил оферти за Коди Гакпо
330
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
КОМЕНТАРИ
04.07.2017 в 22:28
Ауу уникален голмайстор,вкарал цели 7 гола на Рио Авеш,Маритимо и Белененсес...Поне 70млн. паунда,но в Ман.Ю.,Клоп не е глупак!
04.07.2017 в 21:22
112, ако Бенфика и доплатят толкова пари направо на никой да не казват от Анфийл :lol:
04.07.2017 в 20:28
Няма проблем, Жоро, ще доплатят 25-30 млн и ще стане замяната :wink:
04.07.2017 в 18:55
112, не е лошо да си оптимистб :smile:
04.07.2017 в 18:43
Ще го трампим за Лазар Маркович :wink: