Коща преминава в Атлетико и няма да играе до януари
Нападателят на Челси и националния отбор на Испания Диего Коща се намира на крачка от завръщането си в Атлетико, съобщават испански източници. Според информацията, футболистът ще се присъедини към "дюшекчиите" през лятото и ще участва в тренировките на отбора, но няма да участва в официални мачове не тима, заради забраната за трансфери, която ФИФА наложи на Атлетико.
Първоначално Атлетико е обмислял да отдаде Диего под наем в клуб от Китай или Бразилия, но след това се е отказал от тази идея. Мадридчани са убедени, че за Коща ще е по-добре да бъде сред колектива, макар и да не участва в двубоите.
Напомняме, че по-рано нападателят каза, че е получил СМС от Антонио Конте, с който италианецът му е съобщил, че повече не разчита на него.
- Борнемут отхвърли оферта на Челси за Алекс Скот
- Морган Роджърс: Нямам търпение да играя с Коул Палмър в Челси
- Енцо Фернандес се обърна към феновете след загубения финал на Мондиал 2026
- Челси се готви да се раздели с Марк Гиу
- Челси напредва в преговорите за Лакроа
- Николас Джаксън иска да остане в Челси и да впечатли Шаби Алонсо
- Челси подписа с Морган Роджърс шестгодишен договор?
- Разкриха защо Арсенал загуби битката с Челси за Морган Роджърс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]