Салах: Променен съм от времето в Челси
Полузащитникът на Ливърпул Мохамед Салах сподели впечатленията си от своя преход в лагера на "червените" и отбеляза, че той много се е променил в сравнение с периода си в Челси.
"Всичко стана по-добре. Даже моята личност се промени - тогава бях на 20 или 21, бях момче. Сега съм с четири години по-голям, всичко е по-различно. Имам по-голям опит заради играта си в три клуба - Челси, Фиорентина и Рома. Имам добър опит. Но постоянно има какво да доказвам. Даже когато играя добре, аз се старя да бъда още по-добър. Постоянно мисля за най-малките детайли. Щастлив съм, че съм тук. Искам да спечеля нещо с отбора. Всички разбират колко велик е този клуб. Ние трябва да спечелим нещо заради нашите фенове", заяви Салах.
- Ливърпул опитва да изпревари Реал Мадрид за „изключителен“ талант от Висшата лига
- Ливърпул и Интер в битка за Свенссон, интерес има и от Англия и Италия
- Алисон близо до завръщане, но остава под въпрос за дербито с Юнайтед
- Слот: Салах ще се завърне преди края на сезона
- Ливърпул съжалява за продажбата на Келехър
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед следят ситуацията с Чуамени
- Юнайтед ще удари Ливърпул в Манчестър
- Червеното сърце на "Анфийлд"
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]