Насри може да продължи в Китай
Шанхай Шенхуа се интересува от полузащитника на Манчестър Сити Самир Насри. Напомняме, че французинът игра под наем за Севиля през миналия сезон и андалусците останаха доволни от играта му, но клубът от Примера дивисион няма финансовата възможност да го получи за постоянно. В същото време Самир не попада в плановете на мениджъра Хосеп Гуардиола за новия сезон.
Според различни източници, Шанхай Шенхуа е предложил заплата от 275 хиляди паунда на седмица на Насри, а той е готов да приеме офертата.
По-рано се съобщаваше, че Манчестър Сити е готов да продаде 29-годишния футболист за 12 милиона паунда.
- Арсенал разгроми Манчестър Сити и спечели Комюнити Шийлд
- Микел Артета: Ще имаме много съперници в борбата за титлата
- Енцо Мареска разкри на кои позиции ще използва новото попълнение Елиът Андерсън
- Манчестър Сити е разочарован от хода на преговорите за Родри
- Арсенал - Ман Сити: Победителят ще бъде определен чрез дузпи
- Микел Артета: Арсенал трябва да започне сезона на върхово ниво
- Енцо Мареска: Всичко може да се случи с Родри
- Манчестър Сити предложи 120 млн. евро за Енцо Фернандес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]