Рууни няма да ходи в Стоук Сити
Изпълнителният директор на Стоук Сити Тони Скоулс изключи трансфер в клуба на капитана на Манчестър Юнайтед Уейн Рууни. В началото на тази седмица букмейкърските кантори преустановиха да приемат залози за трансфера на 31-годишния Рууни в Стоук Сити. Напомняме, че по-рано стана известно, че Жозе Моуриньо е предупредил англичанина, че ще разчита още по-малко на него през новия сезон.
Това доведе до слухове, че Рууни си търси ново работно място, а едно от пристанищата е Стоук Сити. Но "грънчарите", които завършиха през миналия сезон извън топ 10, нямат намерение да подписват с Уейн.
"В силите ми е само да коментирам появилите се слухове. В някои от тях има известна доза истина, но всички останали са абсолютна лъжа. Случаят с Уейн Рууни е абсолютна лъжа", заяви Скоулс.
- Челси и Манчестър Юнайтед в трансферна битка за Садики
- Манчестър Юнайтед следи Мален след силната му форма в Рома
- Слот: Салах ще се завърне преди края на сезона
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед следят ситуацията с Чуамени
- Юнайтед ще удари Ливърпул в Манчестър
- Манчестър Юнайтед готви оферта за Леао с включени играчи
- Бруно изчаква гаранции за бъдещето си в Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед се отказва от Андерсон заради цена от £120 млн
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]