Кристъл Палас може да върне Пелегрини във Висшата лига
Бившият мениджър на Манчестър Сити Мануел Пелегрини е интересен за Кристъл Палас, чието ръководство усилено търси нов наставник, но засега неуспешно. В края на месец май Сам Алърдайс обяви за напускането си и до момента "орлите" са без мениджър.
Според британски източници, ръководството на Палас е провело преговори с чилийския специалист, който е свързан с контракти задължения с Хъбей Чайна Форчън. Източникът твърди, че Пелегрини е разочарован от Литай и желае да се върне в Европа.
- Тотнъм започна преговори за крило на Манчестър Сити за 50 милиона евро
- Мареска е готов да започне ерата си в Ман Сити със смел трансфер на защитник на Челси
- Ливърпул възобновява преследването на цел от 2025 г.
- Тотнъм следи ситуацията около Коди Гакпо
- Енцо Мареска се завръща в Манчестър Сити, подписва договор за три години
- Ман Юнайтед направи ключова крачка към новия стадион за 100 000 зрители
- Ливърпул поставя ултиматум за Диоманде, разглежда четири алтернативи
- Тотнъм влиза в битката за Матеуш Фернандеш с оферта от 70 милиона евро
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]